Letter from Wyższa Szkoła Gospodarki, Poland / Лист підтримки від Університету економіки в Бидгощі, Польща

Дорогі друзі,

Як Ваші давні партнери, яким Україна припала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо Вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії росії проти України.

Віримо, що здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному часі. Від усієї душі бажаємо Вам твердості, сили духу, перемоги, миру та великого хороброго серця.

Сердечно вітаю,
Ольга Копійка

Дорогі друзі,

Як Ваші давні партнери, яким Україна запала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо Вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії Росії проти України.

Керівництво нашого університету, наші співробітники, студенти та соратники глибоко збентежені, і, перш за все, шоковані фактом розв'язання збройного конфлікту, спрямованого проти мирної нації, яка прагне досягати своїх цілей і мрій на економічній, освітній, політичній основі. Ми не можемо і не хочемо бути до цього байдужими, тому солідарні з Вами, дбаючи як про наші професійні контакти, підтримуючи Ваші родини та близьких.

Зіткнувшись із цією серйозною кризою, ми віримо, що здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному часі. Від усієї душі бажаємо вам твердості, сили духу, перемоги, миру та великого хороброго серця.

Канцлер Університету економіки в Бидгощі
Філіп Сікора